Yaz ayları çocuk odalarını yeniden düzenlemek, dekore etmek için mükemmel zamanlardır. Özellikle okul çağındaki çocukların odalarında yıl boyunca biriken fazlalıkları atmak ve temizlemek iyi bir fikirdir. Tamamen yeni bir oda tasarımı isteyebilir ya da mevcut kullanılan eşyalarla odaya daha fonksiyonel ve estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Yaz dönemindeki yenileme işleriniz için sizlerle çocuk odalarına ilham verecek bazı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Profesyonel destek almak için decorbox tasarım paketlerine göz atabilirsiniz.

Asılı sandalye!

Tavana asılı bir sandalye çocuk odalarına hem farklı bir hava katacak hem de üzerinde vakit geçirmek isteyecekleri eğlenceli bir öğe olacaktır.

Farklı geometrik desenler!

Farklı desen ve geometrilerin kullanımına en yakışan odalar kuşkusuz çocuk odalarıdır. Hayal dünyaları gelişmekte olan çocuklar için farklı çağrışımlar yapacak desenleri belirli bir renk teması içinde, küçük ve büyük desenleri dengeleyerek kullandığınızdan emin olun.

Orjinal tablolar!

Sanatın en fazla etki yaratabileceği fakat en az kullanıldığı mekanlar çocuk odalarıdır. Soyut resimler, geometrik baskılar, manzaralar çocuk odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Hem mekanı zenginleştirir hem de hayatlarını..

Yaşayan bitkiler!

Yatak odalarında bitki kullanılmaz tezini çürüterek uygun bitki seçimleriyle tam tersine bir etki yarattığını belirtmek istiyoruz. Çocuk odalarında bitki kullanarak dekorasyona katkı sağlamanın yanında uyku kalitesini de arttırabilirsiniz. Yasemin, areka palmiyesi, aloe vera, lavanta, benjamin gibi bitkiler havayı temizleyerek, stresin azalmasına yardımcı olarak huzurlu bir uykuya geçiş sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.