Hepimiz yakınlarımıza hediye vermeyi çok seviyoruz. Ancak yıllar geçtikçe artık yeni hediye arayışlarına giriyoruz. Anlamlı olsun, bizi hatırlasın, kullanışlı ve ihtiyacı olan bir hediye olsun diye düşünüyoruz. Aslında insanların ihtiyaçları olan ama zaman ve bütçeden ötürü ulaşılamayan çok kalıcı ve işlevsel bir önerimiz var. İnsanların en çok kullandıkları içinde yaşadıkları mekanlardır. Onları iyi hissettirmesi için ise kendilerine özel ve profesyonel bir şekilde tasarlanması gerekir. İşte unutulmaz ve benzeri olmayan bir hediye ‘Online Mimari Tasarım ve Danışmanlık hizmeti’.
Yeni ofis açacak, yeni bir eve taşınacak, yeni evlenecek, yeni bir bebeği olacak ya da mevcut yaşam/çalışma alanlarını yenilemek isteyen yakınlarımızın en çok düşündükleri ve içinden çıkamadıkları konu mekanlarının dekorasyonudur. Decorbox paketlerinden seçeceğiniz ve uygun olduğunu düşündüğünüz bir hizmeti onlara hediye kartı şeklinde istediğiniz tarihte ulaştırıyoruz. Ve onlar istedikleri zaman bu hizmeti alabiliyorlar. Tamamen müşteri tarzları, istekleri ve bütçelerine göre çalışmalar ve seçimler yaptığımız için memnun kalacaklarının garantisini veriyoruz.
Seçtiğiniz ve ihtiyaçları olduğunu düşündüğünüz paket kapsamında tüm mimari çalışmaları, malzeme ve ürün seçimlerini, uygulama talimatlarını içeren kendilerine rehber olacak tasarım kutumuzu adreslerine gönderiyoruz. Ayrıca tüm çalışmaları mail adreslerine de iletiyoruz.
Bu özel hediyeyi sevdiklerinizle paylaşmak için tasarım paketlerimize göz atınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.